Praleisti

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Prekių grąžinimas

Grąžinimo sąlygos

Jei jums netiko įsigytos prekės dydis, spalva ar tiesiog apsigalvojote, galite grąžinti prekę per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos.

Grąžinamos prekės privalo būti nenaudotos, nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos – nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės etiketės. Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje ir tokios pačios komplektacijos, kokios buvo išsiųstos pirkėjui. Jei prekės netvarkingos, praradusios prekinę išvaizdą arba yra grąžinamos vėliau nei po 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos, turime teisę nepriimti prekės ir negrąžinti pirkėjui pinigų.

Grąžinimo eiga

Nusprendę prekę grąžinti, susisiekite su mumis el. paštu: hello@whoshe.lt.
Užpildykite grąžinimo aktą, kurį įdėjome kartu su siunta ir pridėkite jį prie norimos grąžinti prekės.

Jei prekių grąžinimui nusprendėte naudotis kurjerio paslaugomis, prašome jas siųsti šiuo adresu:

MB who’she
Lazdynų g. 21, 106 kabinetas.
LT - 04129 Vilnius
Lietuva
Tel. nr. +370 61032999

Jei prekių grąžinimui nusprendėte naudotis paštomatų paslaugomis, galite siųsti norimas grąžinti prekes į šiuos paštomatus:

Omniva  - Vilniaus IKI Jonažolių paštomatas, Jonažolių g. 1, Vilnius 77763
LP Express - Vilniaus IKI Jonažolių paštomatas, Jonažolių g. 1, Vilnius 77763

SVARBU. Grąžinimo paslauga yra mokama, grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjas yra atsakingas už norimos grąžinti prekės siuntimą, todėl rekomenduojame grąžinamas prekes siųsti tik registruotu paštu ar siunta. Prekei mūsų nepasiekus, negalėsime pirkėjui grąžinti pinigų.

Didžiųjų metų švenčių laikotarpiu prekių grąžinimui rekomenduojame rinktis paštomatų paslaugas - tai patikimiausias prekės grąžinimo būdas, užtikrinantis, jog prekę gausime greitai bei galėsime atlikti pinigų grąžinimą.

Gavę grąžinamą prekę ir jei ji atitiks grąžinimo sąlygas, pinigus grąžinsime per 1–10 darbo dienų.

Prekė su defektais

Jei gavote prekę su defektais, ne tą prekę, kurią užsisakėte, ar gabenimo metu apgadintą prekę, susisiekite su mumis el. paštu: hello@whoshe.lt.

Gavę jūsų laišką, susisieksime ir sutarsime dėl jums patogiausio prekės grąžinimo būdo, prekės keitimo ar pinigų grąžinimo ir padengsime visas tokių prekių grąžinimo ir (ar) keitimo išlaidas.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis el. paštu: hello@whoshe.lt