Praleisti

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Apie who'she

Kas ji?

Ji spindi. Jos spindesys gali akinti. Bet tik žvilgsnius, kurie atsimuša į paviršių. Akis, kurios sugeba permatyti išorę, ji atveria – ypatingam grožiui. Grožiui, kuris galbūt užtruko, kol ji blaškėsi, stengėsi įtikti, gyveno dėl kitų… kol sukaupė pasitikėjimo savimi, išdrįso save išgirsti ir paragavo laisvės: būti savimi. Todėl šiandien ji spindi. Savo vidaus auksu, ieškotu ne vieną dieną, bet rastu visam.

Kas ji? Ji žiūri į tave iš tavo veidrodžio.

Susipažink su ja ir WHO’SHE – kruopštaus rankų darbo drabužiais tau, kuri myli. Pirmiausiai – save.

Aukso siūlė

Kad mylėti savęs neužmirštum, kiekviename WHO’SHE drabužyje rasi įsiūtą aukso siūlą.

Vidinėje rūbo pusėje spindinti gija kaskart primins, kad ir tavo grožis, tavo stiprybė, tavo laimė – tavo auksas slypi pirmiausiai ne išorėje, o viduje. Kiekviena nesekmė lygiai kaip ir sėkmė, kiekvienas savęs atradimas iš naujo – tai vis ta pati tavo gyvenimo istorija. Ji sulieja visas patirtis ir kuria pačią tave – vienintelę tokią ir nepakartojamą. Visai kaip ir WHO’SHE aukso siūlas, padrikas drabužio dalis sujungiantis į vientisą siluetą.

Siluetai

Lengvi, plazdantys ir moteriškai subtilūs – tokie visi WHO’SHE drabužiai. Praturtinti pastelinėmis spalvomis, suknelių, sijonų ar megztinių siluetai geriausiai atsiskleidžia prie jų prisilietus. WHO’SHE medžiagų jaukumą ir kokybę atras tos, kurios jau subrendo klasikai, bet neužmiršo laisvalaikio ir sugeba kartkartėmis pasiduoti romantikai. Tos, kurioms jų rūbas – ne vienadienis įvaizdis ar kaukė, o galimybė likti ir būti savimi.

 


Kas aš?

Nuo šio klausimo ilgai bėgau. Studijavau praktiškas specialybes, skubėjau karjeros laiptais, didžiavausi vadovaujančiomis pareigomis, mėgavausi pripažinimu, pinigais... Žodžiu, buvau ,,tobula ir sėkminga“. Bet nelaiminga. Tik supratau tai jau vėliau, išdrįsusi savęs paklausti – kas aš esu ir ko iš tikrųjų noriu.

Taip save pažinau iš naujo. Taip mano gyvenime atsirado rūbai. Atsisakiusi slėgusio gyvenimo būdo, pasinėriau į kūrybines paieškas. Nuo modeliavimo iki jau pasiūto drabužio pojūčio ant kūno – viskas man buvo tarsi terapija, kuri ramino ir teikė gyvenimo džiaugsmo. Nes į rūbą žiūrėjau – ir tebežiūriu – lyg į žmogaus gelmių išraišką. Lyg į savo vidaus portretą, kurį tapydama pirmiausiai siekiu harmonijos.

Iš pradžių kūrusi tik sau, galiausiai supratau, kad rūbų dizainas – visai ne naujoji mano profesija. Svajoti, modeliuoti, liesti audinius ir įsivaizduoti WHO’SHE silueto plazdesį tavo kūno judesyje – tai mano būdas gyventi. Mano būdas mylėti save. Mano būdas ir tau linkėti to paties.

Mano vardas – Sandra Tvarkūnienė.